REKRUTACJA na Rok Szkolny 2024/2025

• do klas 1 ogólnej
  • do klasy 1 sportowej
  • do klasy 7 dwujęzycznej
Zapisy do klasy pierwszej dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły przyjmujemy w terminie od 1.03.2024 do 27.03.2024
Wnioski o przyjęcie do klasy pierwszej dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły jedynie w razie wolnych miejsc przyjmowane są terminie od 17 maja do 31 maja br.
Wnioski o przyjęcie do klasy pierwszej sportowej przyjmowane są terminie od 2 kwietnia do 30 kwietnia br.
Wnioski o przyjęcie do klasy siódmej dwujęzycznej przyjmowane są terminie od 2 kwietnia do 22 kwietnia br.
Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji będą dostępne na stronie internetowej, oraz w sekretariacie szkoły.
Szkoła bardzo serdecznie zaprasza przyszłych pierwszoklasistów i rodziców na DZIEŃ OTWARTY. O terminie poinformujemy w późniejszym czasie.
Dyrektor ZSP Nr 14
Dorota Iwanek