Wymiana międzynarodowa

Wymiana w pigułce!
  • Kto może wziąć udział w wymianie?
    W wymianie mogą wziąć udział uczniowie SP 28 z klas VII i VIII. Nie jest konieczne uczęszczanie na lekcje hiszpańskiego, jednak w przypadku większej liczby chętnych niż miejsc, pierwszeństwo mają uczniowie uczący się języka hiszpańskiego w naszej szkole. Wskazane jest by uczestnik znał język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Ile trwa wymiana?
    Wymiana trwa tydzień, dzień wyjazdu ustalany jest po konsultacji rozkładu lotów i planów obu szkół biorących udział w wymianie.
  • Dokąd wyjeżdżamy?
    W tym roku pojechaliśmy do Barcelony, ale biuro współorganizujące wyjazd współpracuje również ze szkołami w Elche i Walencji.
  • Czy wyjazd jest płatny?
    Tak, uczestnicy zobowiązani są do opłacenia biletu lotniczego oraz atrakcji na miejscu (m.in. bilety wstępu) oraz przyjąć u siebie w domu uczniów z Hiszpanii (dać zakwaterowanie i wyżywienie).

Wymiana uczniowska Barcelona