pioro

SZKOLNY KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY

„MOJA PIERWSZA KSIĄŻECZKA”

Zapraszamy uczniów klas 5 – 8 do udziału w Szkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym „Moja pierwsza książeczka”.

Jeżeli czujecie, że nadszedł moment, aby przestać pisać i rysować do szuflady, to prześlijcie prace na nasz konkurs. Wystarczy uruchomić wyobraźnię i wymyślić dalszy ciąg historii „O mały ząb”.

Oto link do książeczki: https://www.flipsnack.com/Itea28/o-ma-y-z-b.html

Uwaga! Powinniście nadać tytuł swojej opowieści. Tekst nie może mieć mniej niż 100 i więcej niż 150 wyrazów (czcionka 12, odstęp1,5 ).

Historia bez obrazków jest niepełna, więc narysujcie na osobnych kartkach co najmniej 4 ilustracje odnoszące się do treści Waszego opowiadania.

Czekamy na Wasze prace do końca grudnia.

Pliki tekstowe z wymyśloną przez Was historią oraz wyraźne skany lub zdjęcia prac plastycznych należy przesłać na adresy: i.pilis@zsp14gliwice.pl; m.pietruszka-loj@zsp14gliwice.pl

Nim przystąpicie do działań twórczych, zapoznajcie się z regulaminem konkursu!

Marzanna Pietruszka-Łój

Izabela Pilis