sukces e1600670382774

XXII WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNO – LITERACKI

„Lepiej stacjonarnie, czy zdalnie?” – nauka w czasach pandemii

Zadanie każdego uczestnika konkursu polegało na wykonaniu pracy na temat: „Lepiej stacjonarnie, czy zdalnie?”. Prace miały mówić o nauce stacjonarnej lub zdalnej w czasie pandemii – i powinny odpowiadać na pytanie, która z tych form jest według uczestników lepsza, ciekawsza, korzystniejsza i dlaczego.
Praca konkursowa musiała się
składać z 2 elementów:

– pracy literackiej-12 – wersowy wiersz (rymowany);

– pracy plastycznej –obowiązywała oryginalna i ciekawa technika.

W ocenie prac ważne było ciekawe i nietuzinkowe ujęcie tematu prac: literackiej i plastycznej.

Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w ZSP 11 w Gliwicach.
Uczennice naszej szkoły przygotowały piękne prace, a dwóm z nich udało się odnieść sukces.

Uczennica klasy VII d Hanna Witkowska zajęła I miejsce (w kategorii klas VII-VIII)- opiekun Anna Gomoła

Uczennica klasy IV a Oliwia Szczotka zajęła II miejsce (w kategorii klas IV-VI)- opiekun Marzanna Pietruszka-Łój

GRATULUJEMY SUKCESU!

Marzanna Pietruszka-Łój