Konkurs

XX MIEJSKI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK DLA UCZNIÓW KLAS I – III ORAZ PRZEDSZKOLAKÓW

Hej Kolęda , kolęda

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I – III  z  gliwickich szkół podstawowych oraz najstarsze grupy przedszkolne wraz z nauczycielami do wzięcia udziału w XX edycji konkursu kolęd i pastorałek, który odbędzie się 11 stycznia 2024 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 28 przy ul. M. Strzody 4  w Gliwicach. Grupy przedszkolne zapraszamy na godz. 9.30

Solistów i zespoły szkolne zapraszamy na godz. 11.00

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I – III, oraz najstarszych grup przedszkolnych.
  2. Karty zgłoszenia, dla każdego solisty i zespołu wraz z pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych na zamieszczenie wizerunku dziecka ( zdjęcia wraz z opisem) w mediach , należy pobrać ze strony internetowej naszej szkoły

http://zsp14gliwice.pl/ i dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 20 grudnia 2023r.

Prosimy o bezwzględne przestrzeganie terminu zgłoszeń ze względów organizacyjnych!

UWAGA: Karty zgłoszeń można przesłać na podany niżej adres e-mail organizatorów lub faxem.

1. Szkoły podstawowe reprezentują zespoły do 5 osób oraz ( lub) solista,          przedszkola tylko zespoły do 5 osób.
  2. Każdy wykonawca (solista i zespół) prezentuje tylko jeden utwór!
  3. We własnym zakresie należy przygotować podkład muzyczny ( własny lub na płycie CD tylko z linią melodyczną). Nie zapewniamy instrumentów!
  4. Organizatorzy zapewniają sprzęt nagłaśniający.
  5. Przesłuchania będą odbywać się w trzech kategoriach: zespoły przedszkoli, soliści szkół podstawowych, zespoły szkół podstawowych.
  6. Wykonanie będzie oceniało profesjonalne jury .

Ocenie będą podlegały następujące elementy:

• dobór repertuaru ,
  • poprawność intonacyjna,
  • wykorzystanie instrumentów,
  • ruch sceniczny
  • ogólne wrażenie artystyczne,

Uwaga:

• Prosimy o zabranie ze sobą zmiennego obuwia!

Na zwycięzców każdej kategorii czekają statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe. Laureaci II i III miejsc otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy małe niespodzianki.

Organizatorzy :
Anna Sobieraj, kontakt: a.sobieraj@zsp14gliwice.pl