sukces e1600670382774

XVI Gliwicki Laur Nauki

14 grudnia 2021 r.  na deskach Teatru Miejskiego w Gliwicach odbyła się  uroczysta gala Gliwicki Laur Nauki. Prezydent Miasta, Adam Neumann, wręczył listy gratulacyjne uczniom, którzy w roku szkolnym 2020/2021 odnieśli znaczące sukcesy w konkursach i olimpiadach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim lub międzynarodowym.

Miło nam poinformować, że wśród laureatów Gliwickiego Laura Nauki znalazła się uczennica naszej szkoły (obecnie absolwentka):

Zofia Konowalik – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego w roku szkolnym 2020/2021

Podziękowania z rąk Prezydenta Miasta odebrały również Dyrektor naszej placówki, Dorota Iwanek, oraz nauczyciel języka polskiego, Anna Gomoła. Słowa uznania zostały skierowane także do Rodziców wyróżnionych uczniów.

Serdecznie gratulujemy!

Gliwicki Laur Nauki – 14 grudnia 2021 r. foto: Zdzisław Zdaniec