Konkurs

XIX MIEJSKI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK DLA UCZNIÓW KLAS I – III ORAZ PRZEDSZKOLAKÓW

Hej Kolęda , kolęda

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I – III  z  gliwickich szkół podstawowych oraz najstarsze grupy przedszkolne wraz z nauczycielami do wzięcia udziału w XIX edycji konkursu kolęd i pastorałek, który odbędzie się 13 stycznia 2023 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 28 przy ul. M. Strzody 4  w Gliwicach.

Grupy przedszkolne zapraszamy na godz. 9.30

Solistów i zespoły szkolne zapraszamy na godz. 11.00

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I – III, oraz najstarszych grup przedszkolnych.
  2. Karty zgłoszenia, dla każdego solisty i zespołu wraz z pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych na zamieszczenie wizerunku dziecka ( zdjęcia wraz z opisem) w mediach , należy pobrać ze strony internetowej naszej szkoły   http://zsp14gliwice.pl/ i dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 22 grudnia 2022r.Prosimy o bezwzględne przestrzeganie terminu zgłoszeń ze względów organizacyjnych!UWAGA: Karty zgłoszeń można przesłać na podany niżej adres e-mail organizatorów lub faxem.
  3.  Szkoły podstawowe reprezentują zespoły do 5 osób oraz ( lub) solista, przedszkola tylko zespoły do 5 osób.
  4. Każdy wykonawca (solista i zespół) prezentuje tylko jeden utwór!
  5. We własnym zakresie należy przygotować podkład muzyczny ( własny lub na płycie CD tylko z linią melodyczną). Podkłady nie mogą być nagrane na pendrivie. Nie zapewniamy instrumentów!
  6. Organizatorzy zapewniają sprzęt nagłaśniający.
  7. Przesłuchania będą odbywać się w trzech kategoriach: zespoły przedszkoli, soliści szkół podstawowych, zespoły szkół podstawowych.
  8. Wykonanie będzie oceniało profesjonalne jury.
    Ocenie będą podlegały następujące elementy:
    – dobór repertuaru,
    – dobór repertuaru ,
    – wykorzystanie instrumentów,
    – ogólne wrażenie artystyczne.

Uwaga:

• Prosimy o zabranie ze sobą zmiennego obuwia!
  • Na zwycięzców każdej kategorii czekają statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe. Laureaci II i III miejsc otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.

Organizatorzy :
Anna Sobieraj, kontakt: a.sobieraj@zsp14gliwice.pl