Ó

WYNIKI XXV SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

Ó

14 listopada miała miejsce się w naszej szkole kolejna edycja konkursu ortograficznego. Wzięli w niej udział chętni uczniowie, którzy reprezentowali 10 klas IV- VIII.
W związku z tym, że Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ogłosił rok 2023 Rokiem Wisławy Szymborskiej, tegoroczne dyktando poświęcone było tej wybitnej poetce, laureatce Literackiej Nagrody Nobla.

WYNIKI XXV SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO
(DYKTANDO 2023/2024)
Rok 2023 Rokiem Wisławy Szymborskiej

KLASY IV-VI
I miejsce- Natalia Czabańska, klasa 5c
II miejsce – Wiktoria Warzyńska, klasa 5c
III miejsce- Miłosz Niedzielski, klasa 6a

KLASY VII-VIII
I miejsce – Wiktoria Szumniak, klasa 8d
II miejsce – Patrycja Zioło, klasa 7a
III miejsce- Marta Budzyń, klasa 7a

Jury postanowiło przyznać 2 równorzędne wyróżnienia uczennicom, które uzyskały najlepszy wynik na poziomie klas IV.

WYRÓŻNIENIA: Lena Kołomijska, klasa IV b
Oliwia Szymanek, klasa IV a

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU, NAJLEPSZYM GRATULUJEMY.

Zdobywcy I miejsca (a w razie potrzeby uczniowie, którzy zajęli kolejne miejsca na danym poziomie) będą reprezentować Szkołę Podstawową nr 28  im. Witolda Budryka w ZSP 14 w Gliwicach  w  miejskich i wojewódzkich  konkursach ortograficznych w  roku szkolnym 2023 /2024
Nagrody i dyplomy zostaną uroczyście wręczone, jak co roku, podczas imprezy „Klasa z klasą” odbywającej się w pierwszy dzień wiosny.

Marzanna Pietruszka –Łój
Anna Gomoła