Ó

WYNIKI XXIV SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

10 listopada miała miejsce się w naszej szkole kolejna edycja konkursu ortograficznego. W tym roku wzięło w niej udział 21 osób, które reprezentowały 12 klas IV-VIII.

W związku z tym, że Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ogłosił rok 2022 Rokiem Romantyzmu Polskiego tegoroczne dyktando poświęciliśmy właśnie tej tematyce.

XXIV SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO
(DYKTANDO 2022/2023)
Rok 2022 Rokiem Romantyzmu Polskiego

KLASY IV-VI

I miejsce- Łukasz Podżorski, klasa 6B
II miejsce –  Hanna Cybul , klasa 6A
III miejsce- Marta Budzyń, klasa 6B
                        Leon Grzybalski, klasa 5A
Wyróżnienie- Wiktoria Warzyńska, klasa 4C

KLASY VII-VIII

I miejsce – Wiktoria Widuch, klasa 7D
II miejsce – Iga Droździewicz 8D
III miejsce- Martyna Wojciechowska, klasa 8C

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU,
NAJLEPSZYM GRATULUJEMY.

Zdobywcy I miejsca (a w razie potrzeby uczniowie, którzy zajęli kolejne miejsca na danym poziomie) będą reprezentować Szkołę Podstawową nr 28  im. Witolda Budryka w ZSP 14 w Gliwicach  w  miejskich i wojewódzkich  konkursach ortograficznych w  roku szkolnym 2022 /2023.
Tradycyjnie nagrody zostaną uroczyście wręczone podczas imprezy „Klasa z klasą” odbywającej się w pierwszy dzień wiosny.

Marzanna Pietruszka –Łój
Anna Gomoła