IMG 20210916 WA0008

Woman in the World

Pani Ewa Grynicka, polonistka z naszej szkoły, otrzymała 11 września w Londynie prestiżową nagrodę wręczaną w Plebiscycie organizowanym przez przedstawicielki Polonii i założycielki magazynu Woman in the World, adresowanym do przedsiębiorczych Polek działających w różnych zakątkach świata.

„Zawsze wierzyłam w sens mojej pracy na rzecz edukacji. Łączę przyjemność z wykonywania tego zawodu i nieco biznesowe podejście, gdzie uczeń jest wyjątkowym Klientem, w którego inwestuję swoją wiedzą, umiejętnościami, zaangażowaniem. Przez 24 lata działalności w roli nauczycielki niejednokrotnie miałam dowody, że takie spojrzenie przynosi wymierne efekty w postaci osiągnięć uczniów, efektywnych lekcji i satysfakcji po obu stronach”

Ewa Grynicka

Gratulacje!