slider 3

WIECZÓR SPORTOWY w SP 28

W piątkowy, listopadowy wieczór pomimo chłodu za oknem, temperatura w obiekcie sportowym naszej szkoły była bardzo wysoka. Dnia 10.11.2023, sala gimnastyczna SP28 zamieniła się w arenę sportowej rywalizacji, energii i zabawy podczas Wieczoru Sportowego. Wydarzenie to zgromadziło uczniów z klas sportowych pływackich 2s, 3s oraz 5c, którzy pod opieką swoich wychowawców (p. Justyny, p.Basi i p.Oli) oraz nauczycieli wychowania fizycznego (p.Oli i P.Tomka) stworzyli niezapomnianą atmosferę sportowej pasji.
Wieczór Sportowy rozpoczął się od wspólnego zatańczenia „Beligijki” na korytarzu szkolnym, a następnie uczniowie mieli możliwość wziąć udział w różnorodnych konkurencjach sportowych, które odbywały się zarówno na lądzie, jak i w wodzie. W trakcie intensywnych zabaw znalazł się również czas na szybką regenerację sił przy ciepłym poczęstunku – pizzy.
Noc Sportowa promowała aktywność ruchową, współpracę i ducha zespołowego. Drużyny składały się z uczniów różnych klas, co sprzyjało integracji społecznej. Widok, jak najmłodsi sportowcy radzą sobie z wyzwaniami razem, był bardzo inspirujący.
To był intensywny wieczór, czas swobodnych zabaw, rozmów i śmiechu, co jeszcze bardziej podkreśliło atmosferę przyjaźni i wspólnoty wśród naszych uczniów i nauczycieli. Jesteśmy przekonani, że Wieczór Sportowy to wydarzenie, które już wpisało się w historię naszej szkoły jako moment, w którym wspólnota szkolna jednoczy się wokół miłości do sportu, aktywności fizycznej i wzajemnej integracji.