R 950126 1176409733.jpeg e1599809070393

WE LOVE EUROPE 2021

Nauczyciele języków obcych zapraszają serdecznie uczniów klas 4-8 do udziału w szkolnym konkursie z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych.  Szczegóły w załączonym regulaminie.

WE LOVE EUROPE 2021

ZASADY KONKURSU Z OKAZJI EUROPEJSKIEGO DNIA JĘZYKÓW OBCYCH

1. Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII.
  2. Klasa tworzy zespół z składający się z dowolnej ilości osób. Osoby wchodzące w skład zespołu wypełniają zgodę na publikację wizerunku i oddają ją nauczycielowi języka angielskiego.
  3. Zespół stworzony przez klasę ma za zadanie przygotować wykonanie dowolnej piosenki w wybranym języku europejskim (z wyłączeniem angielskiego i polskiego). Piosenka nie musi być trudna, można ją znaleźć w internecie.
  4. Film z wykonaniem piosenki proszę umieścić na dysku google a link przesłać do swojego nauczyciela języka angielskiego. W wiadomości do nauczyciela należy podać tytuł piosenki i skład zespołu wykonującego.
  5. Ocenie będą podlegać następujące elementy:
  6. Staranność wymowy
  7. Czystość intonacyjna
  8. Czynniki pozamuzyczne tzn. ewentualne przebranie, rekwizyty, układ choreograficzny itp.
  9. Termin przesłania filmu: do 30.09.
  10. Spośród zaprezentowanych zespołów zostaną wyłonieni zwycięzcy (I, II, III miejsce). Nagrodą będą dyplomy i słodkości zaś wykonawcy utworu otrzymają ocenę celującą za zaangażowanie w projekt.