VIII Koncert Charytatywny Rozwijaj talent – dziel się dobrocią.

Gliwice, 15 lutego 2014r.

Dzień dobry!

Pragniemy Państwa zainteresować akcją charytatywną, jaka za kilka dni znajdzie swój finał w Szkole Podstawowej nr 28 w Gliwicach.
Od tygodnia trwa w naszej placówce zbiórka pieniędzy na rzecz osób niepełnosprawnych intelektualnie. Zebrane pieniądze, zgodnie z życzeniem uczniów naszej szkoły, zasilą konto Fundacji Anny DymnejMimo Wszystko
                       Ideą akcji, oprócz zebrania środków pieniężnych, jest poszerzanie świadomości uczniów w zakresie problemów osób niepełnosprawnych. Działalność Fundacji Anny Dymnej jest doskonałym przykładem tego, jak pięknie i mądrze pomagać, a także jak dostrzegać w osobie niepełnosprawnej konkretnego człowieka, który tak jak my wszyscy, ma swoje potrzeby, marzenia oraz talenty. Tę wyjątkową lekcję tolerancji i bezinteresownej pomocy chcielibyśmy przekazać naszym wychowankom.
Podsumowaniem akcji będzie VIII Koncert Charytatywny pod hasłemROZWIJAJ TALENT_- DZIEL SIĘ DOBROCIĄ, który odbędzie się w naszej szkole 20 lutego 2014r. o godzinie 16:30. Podczas Koncertu utalentowani artystycznie uczniowie naszej szkoły zaprezentują swoje umiejętności w kategoriach: taniec, śpiew, recytacja, gra na instrumencie, gra aktorska oraz twórczość własna. Zaproszeni goście będą mogli obejrzeć prezentację multimedialną na temat działalności Fundacji „Mimo Wszystko”, a co za tym idzie codziennego życia jej podopiecznych, ich problemów i radości. Mamy nadzieję, że dzieci i obecni na Koncercie goście bez trudu odczytają przekaz naszej akcji, że warto rozwijać  swoje talenty, dzielić się nimi, pomagając innym.

Byłoby nam niezwykle miło , gdybyście Państwo zechcieli zarejestrować to ważne w życiu naszej szkoły wydarzenie .
Serdecznie zapraszamy !

Organizatorzy Koncertu