big cha

THE BIG CHALLENGE

W dniach 28.03-01.04. br. 73 uczniów klas 4-8 wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie Językowym THE BIG CHALLENGE. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu online w języku angielskim. Konkurs był podzielony na 4 poziomy  Po dwóch miesiącach oczekiwań otrzymaliśmy wyniki naszych uczniów. Na poziomie 1 najleprzy wynik osiągnęła Hanna Cybul, na 2 poziomie Nikita Nowak, na 3 Jan Jachymowski, a na 4 Oliwia Janeczek. Konkurs cieszy się dużą popularnością w całej Europie i serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji. Gratulujemy wszystkim uczestnikom imprezy!

SZKOLNA KOMISJA JĘZYKÓW OBCYCH

UCZNIOWIE KLASY 6s