recytacja

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI ONLINE

POD HASŁEM
„PREZENTUJEMY WIERSZE NA ŚWIĘTA”

Kochani Uczniowie klas IV-VIII, serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w kolejnej edycji Szkolnego Konkursu Recytatorskiego, tym razem  w formule online. Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną proponujemy Wam, abyście podzielili się swoimi umiejętnościami recytatorskimi poprzez nadesłanie zarejestrowanej recytacji wiersza w formie krótkiego filmiku na adres e-mailowy organizatora konkursu a.gomola@zsp14gliwice.pl do dnia 31 grudnia 2020 roku. Oceny Waszych prezentacji dokona komisja konkursowa, w skład której wejdą nauczyciele języka polskiego oraz opiekun szkolnego koła teatralnego dla klas IV-VIII. Ogłoszenie listy laureatów nastąpi 25 stycznia 2021 r. na stronie internetowej SP nr 28 oraz na Facebooku szkoły. Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie konkursu.

Świąteczny prezent…

Zbliżające się święta z pewnością będą niezwykłe, ale także z wiadomych powodów inne. Być może w tym roku w trosce o zdrowie swoje i Waszych bliskich zrezygnujecie z rodzinnych wyjazdów i  nie spotkacie się z tymi wszystkimi, których kochacie. Dlatego pragniemy , by tegoroczna edycja konkursu nie miała wyłącznie wymiaru rywalizacji, ale by była  okazją do budowania świątecznej atmosfery i wzmacniania więzi z bliskimi.  Hasło tegorocznej edycji konkursu:

„PREZENTUJEMY WIERSZE NA ŚWIĘTA”

zawiera sugestię, abyście przygotowaną przez siebie recytację wykorzystali jako nietypowy, ale  i niezwykły prezent, który drogą elektroniczną w bezpieczny sposób trafi do obdarowanego.

Organizator konkursu

Anna Gomoła