chor scaled

Śpiewająca Ósemka…

31 marca oraz 1 kwietnia 2022 r. w Domu Kultury w Gliwicach- Bojkowie odbyły się przesłuchania uczestników w ramach XXII Wojewódzkich Prezentacji Artystycznych.

Celem konkursu była konfrontacja dokonań solistów zespołów muzycznych i zespołów tanecznych działających w placówkach oświatowych, kulturalnych oraz wychowania, inspiracja do twórczych poszukiwań nowych form i środków wyrazu artystycznego, rozwijanie u młodzieży wrażliwości estetycznej na sztukę muzyczną i taneczną.

Podczas Dnia Muzyki chór naszej szkoły wykonał piosenkę pt.: „Tu jest mój dom” z repertuaru zespołu My3.  Uczennice z klas 4-7 godnie reprezentowały naszą szkołę, choć nie zajęły premiowanego miejsca. Warto podkreślić, iż zaśpiewały wykazując się doskonałą dykcją.

Serdecznie gratulujemy!
Brygida Kalisz