Matematyczna Choinka

KONKURS ŚWIĄTECZNO – MATEMATYCZNY

Drogi Uczniu, Droga Uczennico Zapraszam Cię do wzięcia udziału  w III edycji  konkursu „Matematyczna Choinka”. Zadanie, które przed Tobą stawiam jest bardzo twórcze i kreatywne. Twoim celem będzie wykonanie trójwymiarowej Matematycznej Choinki.  Choinka może zawierać jedynie elementy nawiązujące do szeroko rozumianej matematyki.
Organizatorem konkursu jest mgr inż. Sylwia Kubala

Regulamin konkursu „Matematyczna Choinka”

1. W konkursie może wziąć udział każdy uczeń Szkoły Podstawowej 28 w Gliwicach.
  2. Zadaniem konkursowym jest wykonanie projektu trójwymiarowej Choinki Matematycznej.
  3. Matematyczna choinka powinna zawierać jedynie elementy nawiązujące do szeroko rozumianej matematyki (figury płaskie, bryły przestrzenne, itd.).
  1. Podpisane prace (imię, nazwisko, klasa) należy dostarczyć do dnia 12.01.2024 do biblioteki szkolnej.
  2. Każdy uczestnik może wykonać maksymalnie jeden projekt Matematycznej Choinki, projekt realizowany jest indywidualnie.
  1. Wyniki zostaną ogłoszone z końcem stycznia 2024.
  2. Konkurs zakończy się wyłonieniem laureata. Laureat otrzyma dyplom oraz nagrodę.
  3. Galeria zdjęć dostarczonych prac zostanie umieszczona na stronie szkoły oraz na

Facebooku szkolnym.

1. Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużania terminu dostarczenia prac.
  2. Przystępując do konkursu „Matematyczna Choinka” uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez organizatora. Dane będą przetwarzane jedynie w celu przeprowadzenia Konkursu.
  3. Organizatorem konkursu jest mgr inż. Sylwia Kubala.
    Matematyczna Choinka