zachowaj

zorganizowanego w ramach kampanii
„Zachowaj trzeźwy umysł”

zachowaj

Pod koniec roku szkolnego chętni uczniowie naszej szkoły napisali teksty, które zostały wysłane na konkurs literacki zorganizowany w ramach ogólnopolskiej kampamii „Zachowaj trzeźwy umysł”.

Wyróżniono 4 osoby:

Wiktorię Widuch z klasy VIII d,
Milenę Multan , absolwentkę naszej szkoły(w ubiegłym roku uczennicę klasy VIII c),
Zuzannę Ziębę, absolwentkę naszej szkoły(w ubiegłym roku uczennicę klasy VIII c).
Patryk Baron z klasy VII d

Uczniowie napisali swoje teksty pod kierunkiem M. Pietruszki- Łój oraz A. Gomoły. Rozdanie nagród nastąpi w listopadzie.

Zadanie konkursowe odnosiło się do hasła przewodniego kampanii. Zadaniem uczestnika konkursu było wykonanie pracy, która kojarzy mu się z motywem przewodnim kampanii „Rosnę zdrowo!”. Interpretacja hasła zależała od wyobraźni uczestnika. Nasi uczniowie stworzyli bardzo ciekawe prace pokazujące, co sprawia im przyjemność, co jest dla nich ważne, jak widzą swoją przyszłość i jak dbają o swoje zdrowie. Pisząc teksty mogli zastanowić się nad sobą, swoimi talentami, zaletami. Każdy mógł się pochwalić, w czym jest dobry.

Wszyscy mogą czuć się wygrani.

Wyróżnionym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Marzanna Pietruszka-Łój