pioro

Sukces uczniów naszej szkoły

w Wojewódzkim Konkursie Literackim
„List do postaci fantastycznej”

Zadnie konkursowe polegało na napisaniu pracy literackiej- listu o dowolnej tematyce skierowanego do postaci fantastycznej.

W kategorii klas IV-VI uczennica klasy VI s Valeriia Forostovets  zajęła II miejsce.
W kategorii klas VII-VIII uczeń klasy VII b Piotr Krasucki zajął III miejsce.

Laureaci konkursu zostali uhonorowani dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Prace powstały pod kierunkiem nauczyciela j. polskiego Marzanny Pietruszki-Łój.

Valeriia Forostovets

Według konkursowego jury wszystkie nadesłane prace konkursowe były bardzo oryginalne i kreatywne, koncentrowały się wokół takich zagadnień, jak przyjaźń, pandemia i jej skutki, tolerancja, strach przed odrzuceniem, samotność, miłość, bieda, ekologia, wpływ nowoczesnych technologii na życie ludzi i relacje międzyludzkie.

Przygotowano na podstawie informacji własnych i komunikatu jury:

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przygotowali prace literackie na ten konkurs, a laureatom gratulujemy.
Marzanna Pietruszka-Łój