Nasza kadra.

TERAPIA

Terapie prowadzone przez nas.

GRUPY

Grupy w przedszkolu.

Posiłki przygotowywane w przedszkolu.

Misja

W naszym przedszkolu wspierany jest rozwój dziecka, rozpoznaje się i zaspokaja jego potrzeby edukacyjne oraz umożliwia rozwój talentów i zainteresowań. Tworzy się warunki do nabywania przez dzieci wiadomości i umiejętności, których celem jest osiągnięcie przez wychowanków gotowości do podjęcia nauki w szkole.

• Dzieci bez widocznego wysiłku, bez dużego stresu, bez płaczu będą osiągać granice, które będą nas zdumiewały,
  • Będą niezwykle pomysłowe, będą miały bogaty słownik, będą rysowały, malowały, śpiewały i tańczyły oraz posiadały niepohamowany głód wiedzy,
  • Będą uczyły się tolerancji i zrozumienia dla słabszych.

ŻABKI

„Żabki” to grupa dzieci 3- letnich.

KRASNOLUDKI

Grupa „Krasnoludki” to wesołe i ciekawe świata 4-latki.

PŁOMYCZKI

„Płomyczki” to grupa integracyjna. Uczęszczają do niej dzieci 4,5 letnie.

PSZCZÓŁKI

„Pszczółki” to grupa integracyjna dzieci 5–letnich.

SARENKI

„Sarenki” to integracyjna grupa 5,-6 latków.

FOCZKI

„Foczki” to grupa dzieci 6-letnich.

KOTKI

„Kotki” to grupa dzieci 3- i 4-latków.

Dlaczego my?

Nasza kadra to nauczyciele eksperci.

Pełni pasji i zaangażowania stale podnoszący swoje kwalifikacje i zdobywający nowe umiejętności.

Realizowane programy.

Realizowane programy edukacyjne są zgodne z nową podstawą programową.

Realizowane innowacje-projekty.

Pozwalają odkrywać potencjału, jaki kryje się w każdym z dzieci oraz pielęgnować i rozwijać dziecięce uzdolnienia i pasje.

Stosowane metody pracy.

Stosowane metody i formy pracy gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Lokalizacja.

Dogodna lokalizacja w centrum miasta w sąsiedztwie enklawy zieleni.

Ogród przedszkolny.

Wyposażenie ogrodu przedszkolnego umożliwia swobodą zabawę dzieciom na świeżym powietrzu o każdej porze roku.

Żywienie dzieci.

Posiłki dla dzieci są przygotowywane przez wykwalifikowany personel przedszkola w kuchni przedszkolnej.

Terapia.

Stosowane formy terapii zapewniają wsparcie i wzmacnianie rozwoju każdego dziecka na miarę jego możliwości.