Nasza kadra.

TERAPIA

Terapie prowadzone przez nas.

GRUPY

Grupy w przedszkolu.

Posiłki przygotowywane w przedszkolu.

zsp14 pm4 comp 1

Misja

W naszym przedszkolu wspierany jest rozwój dziecka, rozpoznaje się i zaspokaja jego potrzeby edukacyjne oraz umożliwia rozwój talentów i zainteresowań. Tworzy się warunki do nabywania przez dzieci wiadomości i umiejętności, których celem jest osiągnięcie przez wychowanków gotowości do podjęcia nauki w szkole.

• Dzieci bez widocznego wysiłku, bez dużego stresu, bez płaczu będą osiągać granice, które będą nas zdumiewały,
  • Będą niezwykle pomysłowe, będą miały bogaty słownik, będą rysowały, malowały, śpiewały i tańczyły oraz posiadały niepohamowany głód wiedzy,
  • Będą uczyły się tolerancji i zrozumienia dla słabszych.
myszki

MYSZKI

„Myszki” to najmłodsza grupa dzieci 3-etnich odkrywająca uroki naszego przedszkola.

kangurki

KANGURKI

„Kangurki” to integracyjna grupa 3,5,-6 latków.

sówki

SÓWKI

„Sówki” to grupa dzieci 4-letnich.

kolorowe misie

KOLOROWE MISIE

„Kolorowe Misie” to grupa integracyjna do której uczęszczają w większości 4-latki, mamy również kilkoro 3-latków i 5-latków.

gwiazdki

GWIAZDKI

„Gwiazdki” to grupa integracyjna licząca 20 dzieci ( 4, 5, 6 latki).

logo nutki

NUTKI

„Nutki” to grupa wesołych i ciekawych świata 5-latków.

motylki

MOTYLKI

„Motylki” to grupa integracyjna dzieci 6–letnich.

Dlaczego my?

zsp pm40 dlaczego my nasza kadra to nauczyciele eksperci

Nasza kadra to nauczyciele eksperci.

Pełni pasji i zaangażowania stale podnoszący swoje kwalifikacje i zdobywający nowe umiejętności.

Realizowane programy.

Realizowane programy edukacyjne są zgodne z nową podstawą programową.

zsp14 pm4 dlaczego my realizowane innowacje projekty

Realizowane innowacje-projekty.

Pozwalają odkrywać potencjału, jaki kryje się w każdym z dzieci oraz pielęgnować i rozwijać dziecięce uzdolnienia i pasje.

zsp14 pm4 kompozycja whyus 4

Stosowane metody pracy.

Stosowane metody i formy pracy gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Lokalizacja.

Dogodna lokalizacja w centrum miasta w sąsiedztwie enklawy zieleni.

zsp14 pm4 dlaczego my ogrod przedszkolny

Ogród przedszkolny.

Wyposażenie ogrodu przedszkolnego umożliwia swobodą zabawę dzieciom na świeżym powietrzu o każdej porze roku.

zsp14 pm4 kompozycja whyus 3

Żywienie dzieci.

Posiłki dla dzieci są przygotowywane przez wykwalifikowany personel przedszkola w kuchni przedszkolnej.

zsp14 pm4 dlaczego my terapia

Terapia.

Stosowane formy terapii zapewniają wsparcie i wzmacnianie rozwoju każdego dziecka na miarę jego możliwości.

zsp14 pm4 bg comp 6

zsp14 pm4 bg comp 7