zsp14 pm4 bg comp 6

WIEWIÓRKI

„Wiewiórki” to grupa integracyjna 4,-5 latków. Grupa pracuje w oparciu o program wychowania przedszkolnego „Zbieram, badam, poszukuje”, autorstwa Doroty Dziamskiej i Marzeny Buchnat. Jest to grupa leśna, która duży nacisk kładzie na uwrażliwienie na piękno przyrody. W grupie realizowane są projekty: „Z lasem za pan brat”, „Projektujemy sobie edukację”, „Przedszkolaki z pasją”. Realizowana jest także innowacja pedagogiczna pt. „Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami sztuk i sportów walki”. Dzieci biorą udział w Ogólnopolskim Programie „Uczymy dzieci programować”, Zajęcia dodatkowe realizowane w grupie to: język angielski, zajęcia umuzykalniające. Wiewiórki bardzo lubią zabawy konstrukcyjne, gry i układanki stolikowe, a przede wszystkim zabawy ruchowe na świeżym powietrzu.

WIEWIORKI
zsp14 pm4 bg comp 7