zsp14 pm4 bg comp 6

RYBKI

„Rybki”, to grupa dzieci 5-letnich. Grupa pracuje w oparciu o program D.Dziamskiej i M.Buchnat „Zbieram, poszukuję, badam”. Zajęcia są dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci. Metody pracy z dziećmi: ruch Rozwijający W.Sherborne, Pedagogika Zabawy „Klanza”, Metoda Dobrego Startu, Miedzynarodowy program o uczuciach i emocjach „Przyjaciele Zippiego” Elementy pedagogiki M.Montessori ,Gry i zabawy z wykorzystaniem „Magicznego Dywanu”. Dodatkowe zajęcia: język angielski, zajęcia umuzykalniające, zajęcia sportowe. Projekty realizowane w grupie:”Przedszkolaki z Pasją”, „Poznajemy moje miasto – Gliwice”, „Dzieciaki Mleczaki”. Dzieci preferują zabawy konstrukcyjne, ruchowe, plastyczne, muzyczne i sensoryczne.

RYBKI
zsp14 pm4 bg comp 7