zsp14gliwice pm40 zebrania z rodzicami w roku szkolnym 2020 2021

Zebrania z rodzicami w roku szkolnym 2021/2022

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy rodziców do udziału w zebraniach organizacyjnych poszczególnych grup, związanych z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022, które odbędą się według poniższego harmonogramu z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Bardzo prosimy o dostosowanie się do poniższych zasad:

1. Punktualne przybycie bez dziecka.
  2. W zebraniu bierze udział jeden rodzic każdego dziecka.
  3. Każdy uczestnik zebrania zobowiązany jest przy wejściu do przedszkola do dezynfekcji rąk i założenia maseczki.
  4. Prosimy o przyniesienie długopisów.

1.09.2021 (środa)

Grupa 1A 3-latki „JEŻYKI” wych. mgr Anna Słomka
Grupa 2Ai 3-4 latki„ISKIERKI” wych. mgr Dorota Czyżykowska

Grupa 7Ai 5-6 latki„TYGRYSKI” wych. mgr Małgorzata Turek

2.09.2021 (czwartek)

Grupa 3Ai 4-latki„BIEDRONKI” wych. mgr Małgorzata Babiarz

Grupa 4Ai 4-5 latki„WIEWIÓRKI” wych. mgr Alicja Odziomek

3.09.2021 (piątek)

godz.17.00

Grupa 5A 5-latki „RYBKI” wych. mgr Anna Bill-Nowak

Grupa 6A 6-latki„SÓWKI” wych. mgr Aleksandra Szendzielorz

SZANOWNI  PAŃSTWO INFORMUJEMY, ŻE NASZE PRZEDSZKOLE PRACUJE W GODZINACH OD 6:30 DO 17:00

Prosimy o przyniesienie na pierwszy dzień: zmienne obuwie – wygodne (na rzepy lub gumkę), ubrania do przebrania (koszulka, majtki, skarpetki, rajstopy, spodenki lub spódniczka) – wszystko podpisane w woreczku.
W przypadku stwierdzonej alergii bądź uczulenia na jakieś pokarmy, prosimy wypisać i przekazać wychowawcy. Uprzejmie prosimy o wypełnienie dokumentów – deklaracji, stosownych oświadczeń  i kart osób upoważnionych do odbioru dziecka z przedszkola. Dokumenty będzie można odebrać w przedszkolu, albo pobrać w sposób elektroniczny. Wszystkie informacje związane z funkcjonowaniem przedszkola zostaną Państwu przekazane na zebraniach organizacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem związanym z adaptacją na naszej stronie internetowej

SZANOWNI PAŃSTWO PROSZĘ NIE ZAPOMINAĆ O ODBICIU KART NA CZYTNIKU WEJŚCIE/ WYJŚCIE

W celu zapewnienia bezpieczeństwa w przedszkolu i ochrony przed rozprzestrzenianiem się COVID-19 apelujemy o dostosowanie się do wytycznych oraz przestrzegania regulaminów i procedur obowiązujących w przedszkolu w okresie pandemii.
Apelujemy o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego.
Przypominamy:

• Do przedszkola należy przyprowadzać dzieci zdrowe, bez temperatury i innych objawów chorobowych.
  • Pracownik dyżurujący w holu/szatni dokonuje pomiaru temperatury wchodzącemu dziecku.
  • Rodzice/opiekunowie mogą wchodzić z dziećmi wyłącznie do przestrzeni wspólnej podmiotu, z zachowaniem zasady- 1 rodzic z dzieckiem zachowując dystans społeczny w odniesieniu do pracowników, innych dzieci i rodziców wynoszący min.1,5 m.
  • Bezwzględnie ograniczony do minimum czas związany z przyprowadzeniem i odbieraniem dziecka z zachowaniem wszelkich środków ostrożności /zasłanianie nosa i ust, dezynfekcja rąk lub rękawiczki jednorazowe.
  • Do przedszkola dzieci nie przynoszą żadnych zabawek ani innych niepotrzebnych przedmiotów.
  • Ze względu na prowadzoną dezynfekcję placu zabaw przed/po każdym wyjściu dzieci na terenie placu zabaw dzieci przebywają tylko i wyłącznie pod opieką wychowawcy!!
  • W trosce o bezpieczeństwo dzieci, prosimy rodziców/opiekunów aby nie przebywać z dziećmi na placu zabaw po ich odebraniu!
Wszystkim nam zależy, aby przedszkole funkcjonowało bezpiecznie, dlatego liczymy na Państwa wyrozumiałość, cierpliwość i życzliwość.

PLIKI DO POBRANIA: