Krasnoludki

Grupa „Krasnoludki” to wesołe i ciekawe świata 4-latki. Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego realizujemy w oparciu o program „Dar Zabawy”, podążając tym samym za nurtem pedagogiki freblowskiej. W grupie prowadzona jest innowacja „Dziecięcy Ogród Możliwości” – wspierająca rozwój dzieci, w tym kreatywności i umiejętności matematycznych oraz projekt: „Mali-Wielcy Artyści” – ukierunkowany na rozwój wrażliwości estetycznej oraz umiejętności grafomotorycznych dzieci. Rozwój dzieci wspierany jest także poprzez wprowadzanie do zajęć edukacyjnych takich metod jak: Metoda Ruchu Rozwijającego, Metoda Aktywnego Słuchania Muzyki, idea C. Orff`a, Metoda E.J. Dalcroze`a, Metoda Dobrego Startu, Grow with Play, a także elementy Logorytmiki i Muzykoterapii.
Krasnoludki to pełna ciekawości i radości grupa dzieci i wychowawców, która wyrusza wspólnie w drogę ku odkrywaniu świata i jego tajemnic. Zajęcia dodatkowe prowadzone w grupie to język angielski oraz zajęcia umuzykalniające.